14 stycznia

TAG serialowy


ZASADY:
1. Opublikuj u siebie na blogu logo taga.
2. Napisz, kto Cię otagował.
3. Otaguj 5 innych bloggerek.
4. Wymień i opisz kilka swoich ulubionych serial
Zostałam otagowana przez Rudą :) 
Powiem Wam szczerze, że niewiele seriali oglądam regularnie, ale jest kilka, które potrafią przykuć mnie do telewizora :)

Pierwszy serial, którego obejrzałam wszystkie odcinki, 4 serie (moze byl to wynik wakacyjnej nudy) jest to Brzydula Betty

Kilka lat temu leciał sobie w tvp2. Polubilam ten serial bardzo, moze dlatego ze identyfikuje się z samą Brzydulą :P Zaradność i różne perypetie Betty umilały mi dni, szkoda, że nie ma nowej serii :(

Grey's Anatomy

Nie obejrzałam wszystkich odcinków z braku czasu, ale nadal kibicuję Grey. Chyba nie znam osoby, która nie widziala chociaz jednego odcinka. Może kiedyś przysiądę i obejrzę od deski do deski :)

Doktor House 

To juz chyba tradycja. Sposób bycia Doktora Housa zawsze mnie rozwala. Brawa dla scenarzystów (?) za dialogi, czasem doslownie leżę i kwiczę. Piekielnie inteligentny doktor jednak został mi obrzydzony przez pewną osobę, która wolała oglądać ten serial, zamiast spotkać sie ze mna. Cóż, widocznie uzależnia :D

Taguję: 


Oglądacie :)?

24 komentarze:

  1. ogladam z tych seriali tylko grey's anatomy, teraz akurat na fox life emituja kolejny sezon co mnie cieszy ;D uwielbiam ten serial :) kocham tez Gotowe na wszystko i Czysta krew.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądałam wszystkie seriale z tych. :)
    Grey's Anatomy najlepsze :D.

    OdpowiedzUsuń
  3. oglądałam ugly betty i na bieżąco oglądam grey's anatomy. bardzo przyjemne seriale :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja nie oglądałam ani jednego odcinka Grey's Anatomy ;D

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo lubiłam Brzydulę Betty, szkoda, że się skończyła (zwłaszcza, że była ciekawa co wyjdzie z duetu: Daniel+Betty :))

    OdpowiedzUsuń
  6. kiedyś oglądałam Ugly Betty. U mnie w czołówce serialowej jest oczywiście Dr. House. Przez wakacje zaczęłam ogladac Gossip Girl i mi się baaardzo spodobało :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja nie oglądałam ani odcinka Grey's Anatomy :P

    OdpowiedzUsuń
  8. Ugly Betty! :D:D:D Kocham to :D

    OdpowiedzUsuń
  9. House to już chyba kultowy serial- ktoś na prawdę miał głowe na karku wymyślając scenariusz. A osoba układająca dialogi powinna nagrodę dostać;)

    OdpowiedzUsuń
  10. dziękuję kochana za nominację, ale ten Tag to raczej nie dla mnie, bo ja to jakaś antyserialowa jestem ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. oglądałam Brzydulę, ale w tej jeszcze wenezuelskiej wersji :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Postanowiłam się ujawnić, bo mam pytanie do Ciebie, Pięknowłosa :) i od razu przepraszam, że nie wypowiadam się na temat notki.
    Uważnie śledzę i bloga i dziennik pielęgnacji włosów i zdziwiło mnie to, że zawsze używasz tego samego szamponu - maski, odzywki, olejki prawie za każdym razem inne, a szampon ten sam. Fascynuje mnie mit o tym, jak to włosy szybko przyzwyczajają się do jednego szamponu. Zauważasz u siebie coś takiego? A może różnorodność pozostałych kosmetyków niweluje ten efekt? Bo mnie się ostatnio zaczęło wydawać, że może wcale nie chodzi o przyzwyczajenie się włosów a o skład - moje kłaczki kochały kiedyś paskudnego Gliss Kurra w czarnej butelce, a teraz "patrzeć na niego nie mogą". Może to wina tych wszystkich oblepiaczy, silikonów i innego syfu, który szampon zawiera..?
    Wybacz wywody filozoficzne, ale może jako włosomaniaczka wiesz coś więcej na ten temat.
    Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  13. @ lucrezia uzywam tego szamponu juz okolo rok, poprostu lubię go i przedłuża swiezosc wlosow, nadal dziala tak samo, wlosy sie nie buntują :) w pielęgnacji moje kłaczki lubią róznorodność wiec uzywam roznych specyfikow.
    pewnie zalezy to od predyspozycji, jednym sie przyzwyczaja skrora glowy, innym nie.
    Moze rzeczywiscie Twoim wlosom gliss kur sie przejadl, szukalas jakiegos zastepcy? Być moze masz juz bardzo nabudowane silikony (chociaz w szamponie jest ich o wiele mniej niz w odzywkach). Nie proponuję szamponow ziolowych bo to raczej dla ludzi o mocnych nerwach, on bardzo mocno myje i bez dobrej odzywki ani rusz, ale dzieki braku silikonow czuje, ze wszystkie skladniki mogą bez probelemu wniknąć więc są plusy i minusy.
    Jaka masz pielegnacje? silikonowa/bezsilikonowa/oleje?
    Przypuszczam, ze silikonowa skoro uzywasz gliss kura:)

    @ eowinko dziekuje ;*
    @ idalia ja tak samo! nie mogę przezyć ze nie nakręcili nowej serii :( od poczatku myslalam, ze powinni byc razem:P
    @ paramore i ruda ale z Was ewenementy na moja skalę :P

    OdpowiedzUsuń
  14. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ^^ Moją pielęgnację określam jako przejściową - z szamponów naładowanych w większym i mniejszym stopniu niż Gliss Kurr już zrezygnowałam. Mam zamiar przejść na metodę CG, ale nim to zrobię muszę wydenkować czarną rzepę Joanny i parę innych nieco bardziej przyjaznych szamponideł. Na chwilę obecną korzystam z metody OMO - olejowanie, mycie szamponem, a jako odżywki do spłukiwania używam w tej chwili maski Mypa Shea Karite (stosowana u mnie jako maska skracała czas świeżości moich suchych włosów). Po Twoich wpisach w dzienniku mam ochotę wypróbować tę Evę Naturę :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Kręconowłosa jestes? Ja przeszłam z silikonow na prawie calkowity ich brak, jedynie jako zabezpieczenie. A szampon kosztuje 5 zl wiec nawet jak nie podpasuje, duzo nie stracisz. Ja szczerzę mowiac OMO nie stosowalam bo nie widze potrzeby ;)u mnie shea karite nie ma w naturze;/

    OdpowiedzUsuń
  16. Byłam kręconowłosa i usiłuję do tego wrócić :) Niestety nieodpowiednia pielęgnacja i wieloletnie farbowanie zniszczyły mi włosy, które były suche jak siano (temu zaradziły już oleje w tempie niemalże ekspresowym). Teraz walczę o skręt, od dwóch miesięcy stosuję projekt denko, żeby móc się już całkowicie przerzucić na nową pielęgnację.
    Ja na Mypę w swojej Naturze trafiłam przypadkiem i dałam za nią 12zł. Z tego co pamiętam można ją nabyć tutaj: http://shop.mypa.eu/ niestety nie mogę dobrać się do cen, bo przeglądarka mi świruje ;/
    Postanowiłam zrezygnować z silikonów (stosuję je tylko jako zabezpieczenie końcówek) kiedy zobaczyłam Twoje włosy "po" *.*

    OdpowiedzUsuń
  17. najwiekszym sprzymierzeńcem w walce z suchościa sa wlasnie oleje, super sie sprawdzaja kręconowłosym (przemianę Ewalucji widzialas?) jest wiele przykladow na to, ze odpowiednią pielęgnacją mozna opanowac krecone wlosy, ale musisz wiedziec, że niektorym zarkęconym potrzebna jest niewielka ilosc silikonow, ale tutaj juz trzeba metodą prob i blędow ;)

    OdpowiedzUsuń
  18. Widziałam ;D Byłam pod wrażeniem jej skrętu, szczególnie, że moje włosy jakiś czas temu wyglądały dokładnie tak jak włosy Ewalucji "przed" i były podobnej długości (ale były tak zniszczone, że ścięłam połowę i zapuszczam naturalki). Mój skręt uwielbia piankę Nivei, ale jej nie stosuję, bo wymaga użycia suszarki, a z suszarkami, prostownicami i lokówkami ja i moje włosy nigdy się nie lubiliśmy :)

    OdpowiedzUsuń
  19. chyba malo ktore wlosy lubia;p chociaz mam "znajome" ktore codziennie prostują swoje wlosy i maja az spalone. a ze mnie sie smieją " ze mam manie" ew ze na wlosy i paznokcie wydaje wiecej niz na jedzenie. a niech kazdy zajmie sie tym, w czym jest dobry ;)

    OdpowiedzUsuń
  20. Zgadzam się z Tobą całkowicie ^^ Jak to się ładnie mówi: faceci mają samochody, a kobiety włosy. Spalone włosy są be. Ale co tam, ważne, że są proste jak nitki :P Na mnie dziwnie patrzą kiedy czytam skład każdego kosmetyku na który mam ochotę, rodzinka też uważa, że mam manię. A ja uważam, że każdy jakąś ma i bez tych manii życie byłoby nudne :)

    OdpowiedzUsuń
  21. housa i grey's anathomy oglądam od czasu do czasu :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Grey's anatomy <3 jestem wielką fanką tego serialu, chyba stoję na granicy fanatyzmu ;) widziałam każdy odcinek i to 2,3 razy... haha

    OdpowiedzUsuń

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!