Lakier, który dzisiaj Wam pokażę bardzo długo czekał na swoją premierę na blogu, mimo, że zdążyłam pomalować nim paznokcie już jakieś 2 razy. Otrzymałam go w ramach współpracy z firmą Simple Beauty razem ze zmywaczem w mleczku.
Zawsze ciekawiły mnie ich pastelowe odcienie, pech chciał, że dostałam bardzo wtórny odcień przybrudzonego niebieskiego o numerze 600. Na jego widok nie zaświeciły mi się oczy, czekał więc aż przyjdzie jesień.
Zaskoczyło mnie niestety bardzo słabe krycie jak na tak ciemny kolor, 3 warstwy a do tego lejąca się konsystencja nie zachęciły mnie do ponownego robienia swatchy. Schnie dość długo, na zdjęciu z topem SV. Trwałość jest bardzo średnia, na drugi dzień widoczne już starte końcówki, co widać na środkowym palcu. Cena to koło 5 zł.
Teraz cieszę się, że nie pokusiłam się o zakupy na ich stronie, gdyż lakiery są, jakby nie powiedzieć, poprostu przeciętne.
Zmywacz w mleczku wypadł lepiej, ale z drugiej strony nie zrewolucjonizował mojego życia. Na plus na pewno konsystencja, produkt nie przecieka przez wacik i jest dość wydajny. Wyczuwalne są nawet kokosowo- waniliowe nuty, ale tradycyjny zapach zmywacza da się wyczuć i to mocno.
Posiada w składzie aceton ale nie zauważyłam wysuszenia paznokci czy też skórek. Zachowuje się standardowo. Na pewno nie nawilża ani nie wzmacnia płytki ;)
Zmywacz kosztuje około 6zł za 150 ml i myślę, że zakupiłabym go ponownie, jeśli byłby dostępny stacjonarnie, ale niestety, w moim rejonie nikt nie słyszał o firmie Simple Beauty.
Zmywacz w podobnej formie (żelowej) z firmy Donegal, recenzowała Ejndzel .
Przemawia do Was taka forma zmywania paznokci, czy jest to zbędny gadżet?
przepiękny jest!
OdpowiedzUsuńdziekuję;)
Usuńgratuluję zadbanych paznokci, takie warto pokazywać:) a co do lakieru to uwielbiam wszystkie odcienie niebieskości, ten również mi się spodobał, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńdziekuję ;)
UsuńDawno, dawno temu (coś koło 10 lat) miałam ich lakiery i pamiętam, że mi się podobały. Mam podobny kolor z miss sporty - kojarzy mi się z klockami lego :D
OdpowiedzUsuńmam MS! uwielbiam ten odcień :D nawet próbowałam robić porównanie ale mój aparat nie widzi różnicy :D
Usuńkolor bardzo ładny, ale jest dużo podobnych z innych firm, które się lepiej sprawują. Co do zmywacza, wolę chyba takie tradycyjne :)
OdpowiedzUsuńa no właśnie ;) żeby chociaż zachwycał trwałością czy kryciem..
UsuńRzadko podobają mi się niebieskie lakiery, ale ten akurat mi się podoba.
OdpowiedzUsuńLubię pastele, ale akurat błękity itp na paznokciach nie do końca mi podchodzą.
Gdybym widziała gdzieś przypadkowo zmywacz w takiej formie to kupiłabym, ale w zamawianie przez internet itd bawić by mi się nie chciało.
ostatnio zauważyłam, że najwięcej mam właśnie błękitów, chyba kupuję je nieświadomie :D
UsuńLakier bardzo bardzo mi się podoba! ktoś od tego zmywacza miał dobry pomysł na PR bo nazwa mleczko do zmywania paznokci mnie bardzo zachęca ;p
OdpowiedzUsuńa i właściwości ma trochę lepsze niż normalny zmywacz ;)
UsuńJakie ładne masz pazury!
OdpowiedzUsuńdziekuję ;)
UsuńNie wiedziałam , że jest coś takiego jak zmywacz w mleczku :D
OdpowiedzUsuńaaa widzisz:D
UsuńŁadny kolor, ale fakt, że SB są średni jakościowo, jeśli chodzi o lakiery. Ja posiadam biel, czerń i brąz i właściwie, to stroją na półce nieużywane. Wyciągam je tylko do zrobienia wzorków, raz na jakiś czas.
OdpowiedzUsuńZmywacz mnie zainteresował, w którejś z drogerii u siebie widziałam SB, więc może znajdę i jego ;)
jeśli masz dostęp to jak najbardziej polecam :)
UsuńZmywacza jestem ciekawa, choć ostatnio testuję taki w płatkach i wypada całkiem nieźle. Co do lakieru, to kolor rzeczywiście mało oryginalny, ale patrząc na Twoje paznokcie, chyba wszystkie lakiery wyglądają na nich świetnie :D
OdpowiedzUsuńohh, dziękuję ;)
Usuńmiałam już zmywacz o konsystencji olejku, ale mleczko to dla mnie ciekawa nowinka:D
OdpowiedzUsuńczłowiek uczy się całe życie :D
UsuńLakier ma śliczny kolor, ale szkoda, że tak ciężko się z nim współpracuje;/
OdpowiedzUsuńniestety ;(
UsuńTwoje paznokcie za każdym razem mnie zachwycają :)
OdpowiedzUsuńOooooo jaki intensywny kolor, świetny!
OdpowiedzUsuńna żywo był bardziej stonowany ;)
UsuńŚwietny kolor! ;)
OdpowiedzUsuńdziekuję;)
UsuńNie słyszałam o tej firmie, także dziękuję za recenzję ;) Kolor rzeczywiście piękny, ale 3 krycia to za dużo! I do tego lejąca konsystencja, ja podziękuję ;D Myślę nad tym zmywaczem w mleczku, bo do tej pory używałam tradycyjnych ;)
OdpowiedzUsuńfajny gadżet, jakby nie patrzeć ;)
Usuńpiękny odcień;)
OdpowiedzUsuńOhoho a co to za kryptoreklama :> :*
OdpowiedzUsuńEj Ty masz takie piękne paznokcie, że albo powinnaś częściej pisać notki lakierowe, albo powinnaś założyć drugiego bloga :>
Mój żelik z donegala właśnie wczoraj się skończył, buu
podać numer konta?:D
UsuńKolor mi się podoba,ale po Twojej recenzji już wiem,że nie jest warty nawet swojej niskiej ceny :-D masz bardzo ładną płytkę :-)
OdpowiedzUsuńLakiery w podobnych odcieniach można znaleźć w serii Blue Lagoon od Bella - cena jest tak samo niska, a jakość tych lakierów jest osławiona.
OdpowiedzUsuń