19 listopada

Konkurs Annabelle Minerals | Wyniki!


Wraz z firmą Annabelle Minerals dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, których było bardzo dużo:)
Na kontakt czekam zgodnie z regulaminem, pamiętajcie o kontakcie z tego samego maila, jaki podałyście! :)
kosmetycznealterego(at)gmail.com

9 komentarzy:

 1. Gratulacje. Opublikuj proszę kreatywne odpowiedzi zwycięzców abyśmy i my mogli je poczytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie zaznaczyłam, że odpowiedzi nie będą opublikowane i nie jest to moja zła wola. Wielokrotnie na innych blogach spotykałam się z niemiłymi komentarzami na temat prac. Chciałabym tego uniknąć również w tym przypadku, aby komukolwiek nie było przykro. Rozumiem jednak, że jesteś ciekawa :) Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Publikując jakiekolwiek wytwory umysłu na blogu liczymy się z tym, że ich nieodłącznym elementem jest nastawianie się na krytykę i nie powinnaś się tym przejmować bo przecież dokonałaś subiektywnego wyboru i to powinnyśmy uszanować. Ludzie byli, są i będą niemili więc trzeba nabrać do nich dystansu. Niemniej jednak nie publikując odpowiedzi nasuwa się pytanie o to czy obdarowane zostały koleżanki, ciocie i inne bliskie Tobie osoby, które nie pokusiły się nawet o jakiekolwiek uczestnictwo w konkursie. Nie piszę tego złośliwie tylko taka była moja pierwsza myśl zobaczywszy wpis bez publikacji prac zwycięzców jak to się powinno robić w każdym konkursie. A przegrani cóż.. powinni przełknąć porażkę i ty już nie powinnaś ich uczyć dorosłych reakcji i kultury osobistej. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Cóż mogę odpowiedzieć. To nie pierwszy konkurs, gdzie odpowiedzi nie są publikowane. Nie tylko u mnie zresztą. A jeśli ktoś podejrzewa mnie, autorkę bloga, którego piszę o 3 lat o jakieś machloje to może mi być jedynie przykro i myślę, że takie osoby nie powinny brać udziału, skoro mi nie ufają :) Publikację prac jednak przemyślę przy kolejnym konkursie, dziękuję za komentarz :)

   Usuń

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!