Wyjazdowa kosmetyczka | Hiszpania, co zabrałam, a o czym zapomniałam?

piątek, 24 lipca 2015 / 38 komentarzy / Etykiety:
 

Kto śledzi bloga i facebooka regularnie ten zapewne wie, że jakiś czas temu spędziłam tydzień w Hiszpanii. Wydawać by się mogło, że pakowałam się już tyle razy, że nie powinnam o niczym zapomnieć, a jednak. Najczęściej jest to szczoteczka do zębów, możecie się śmiać;) 

Czytaj dalej »

Nowości Bourjois | Szminki Rogue Edition Aqua Laque

piątek, 24 lipca 2015 / 18 komentarzy / Etykiety:

Gdy matowe szminki Rouge Edition Velvet podbiły nasze serca Bourjois idzie o krok dalej i wypuszcza nowość, hybrydowe pomadki Aqua Laque. Gdy tylko zobaczyłam recenzję na blogach zagranicznych zżerała mnie ciekawość. Czy pokochałam je tak samo jak starsze siostry? Przeczytacie poniżej.
Czytaj dalej »

Wyglądasz obrzydliwie | Em Ford kontra internauci

czwartek, 16 lipca 2015 / 29 komentarzy / Etykiety:

Żyjemy w czasach, gdy zewsząd atakują nas piękne aktorki na okładkach magazynów poddane wielogodzinnym obróbkom w Photoshopie. Dostęp do internetu nie jest tak wielkim problemem jak kilka lat temu. Media co chwilę donoszą o wzrastającej masie hejtu, agresji słownej i psychicznego znęcania się. Nie będę odnosić się do bardzo głośnych ostatnio spraw,  choć oczywiście bardzo smutnych. Chciałabym zwrócić uwagę na nierealne wymagania jakie stawiamy same sobie lub innym.
Czytaj dalej »

Aktualizacja włosów | lipiec

sobota, 11 lipca 2015 / 30 komentarzy / Etykiety:

Regularność na blogu zanikła początkowo przez sesję, teraz natomiast przez mój tygodniowy wyjazd do Hiszpanii z Angeliką. Za kilka dni co prawda jadę nad Morze Bałtyckie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby powrócić do pisania. Na dniach pojawi się wpis o mojej wakacyjnej kosmetyczce, jednak już teraz mogę powiedzieć, że zapomniałam o kilku sprawach.
Czytaj dalej »

Najlepsze hybrydy | Lakiery Semilac, swatche i prezentacja 11 kolorów

czwartek, 2 lipca 2015 / 74 komentarze / Etykiety:

Kiedyś uwielbiałam malować  paznokcie i nie było dla mnie problemem zmieniać kolor co dwa dni. Zwłaszcza, gdy odkryłam wszelkiego rodzaju wysuszacze lakierów, największy problem w tej kwestii został rozwiązany. Z czasem jednak płytka uległa sporym przebarwieniom mimo użycia bazy, a jak wielokrotnie wspominałam, czasy najlepszej kondycji paznokci odeszły w zapomnienie około dwa lata temu. Od tego czasu walczę z uporczywym rozdwajaniem, a co za tym idzie, również trwałość manicure pozostawia sporo do życzenia.

Czytaj dalej »

SZABLON BY: PANNA VEJJS.