23 października

WYGRAJ JEDNĄ Z TRZECH KURACJI KOLAGENEM NORWESKIM | BIOMED-PHARMA.PL


Jakiś czas temu opisywałam Wam moje efekty po kuracji Kolagenem Norweskim firmy BioMed-Pharma Polska. Zapowiadałam, że wspólnie szykujemy niespodziankę. Mam bowiem okazję kontynuować moją kurację, z której ostatnio byłam bardzo zadowolona i jestem ciekawa jak sprawdzi się przy mojej standardowej diecie, bowiem, jak działa amerykańska już wspominałam:)

Produktu jednak nie będę testować sama!. Firma ufundowała trzy zestawy, które pozwalają na dwumiesięczną, pełną kurację.

Każda kapsułka zawiera:

♥ Świeży olej z łososia,
♥ Kolagen typu I i II,
♥ Witaminę CMacie więc świetną okazję, aby na własnej skórze wypróbować jego działanie. Wszystko, co trzeba zrobić, to kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz polubić fanpage TUTAJ. Bardzo możliwe, że Wasze rady będą pomocne również dla mnie, więc czujcie się zaproszone do wypełnienia formularza. 
ZWYCIĘZCY:
Nika K.
Ola S.
Maria O.
maile wysłane:)


Powodzenia!
1. Konkurs organizowany jest przez alteregoblog.pl. Sponsorem nagród jest firma BioMed- Pharma
2. Konkurs trwa dwa tygodnie, do niedzieli 6 listopada.
3. Zadaniem konkursowym jest kreatywna odpowiedź na pytanie zawarte w formularzu oraz poprawne wypełnienie pozostałych pól.
4. Spośród wszystkich odpowiedzi wybranych zostanie trzech zwycięzców. Odpowiedzi nie będą opublikowane na blogu.
5. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Konkurs skierowany jest do czytelników wyżej wymienionego bloga.
7. Osoby niepełnoletnie powinny zapytać o zgodę na udział swoich rodziców.
8. Za wysyłkę nagród odpowiedzialny jest sponsor nagród. Czas oczekiwania na adres do wysyłki wynosi maksymalnie tydzień, w innym wypadku wybrana zostanie inna osoba.
9. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych w celu wysyłki kosmetyków (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.)
10 Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu czternastu dni od zakończenia konkursu.
11. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 roku nr 201, poz. 1540 z późn. zm.)
22. Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem rozpoczęcia konkursu. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące. 1 komentarz:

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!