Cześć!


Prawdopodobnie wiesz o mni tyle, że prowadzę bloga o szeroko pojętej tematyce lifestylu, zdrowego odżywiania i przede wszystkim, o kosmetykach. Wypadałoby się więc przedstawić.

Mam na imię PAULINA, choć tak naprawdę garstka znajomych zwraca się do mnie po imieniu. To tak w ramach ciekawostki. Na liczniku wybiło mi dwadzieścia cztery lata, a od ponad pięciu prowadzę ALTEREGOBLOG.PL, stronę, która najwidoczniej Cię zainteresowała na tyle, aby zaproponować mi współpracę. Czy wspominałam już, że stronę odwiedza kilkadziesiąt tysięcy użytkowników miesięcznie, co łącznie dało prawie pięć milionów wyświetleń

Poruszam tu bardzo różną tematykę, od odżywiania się, po sport, relaks i przede wszystkim, dbanie o urodę. Staram się tworzyć miejsce, któro sama chciałabym odwiedzać, co przez ten czas doceniło spore grono firm. Do tej pory najbardziej jestem dumna ze współpracy z ANNABELLE MINERALS i ich portalem KOSMETYKIMINERALNE.PL gdzie publikuję moje teksty, kampanii #wpięknejsprawie YVES ROCHER, kiedy to wspólnie zachęcaliśmy do sadzenia drzew. Najnowsza akcja z ROWENTA również warta jest chwili uwagi, zwłaszcza, że pielęgnacja włosów to coś, na czym od samego początku się skupiam.

Nie są to jednak wszystkie marki, z jakimi utrzymywałam kontakt. Ciężko byłoby wymienić wszystkie, te, które najbardziej zapadły w pamięć moją oraz Czytelniczek to: SEMILAC, VICHY, FARMONA, L’OREAL, WIBO, ROSSMANN, DROGERIE NATURA, WYDAWNICTWO ZNAK oraz DROGERIA EKOBIECA.


Lubię nieszablonowe działania marketingowe, ale nie tylko. Chętnie podejmuję się standardowych testów produktów, recenzji, relacji z wyjazdów, konkursów i tym podobne. Jedyne, co nas ogranicza, to wyobraźnia i ciekawe podejście do współpracy. Jeśli więc przeczuwasz, że razem możemy coś stworzyć, pisz maila: 


kosmetycznealterego@gmail.com

Z zasady odpisuję na każdą wiadomość, jeśli więc nie otrzymasz maila zwrotnego, odezwij się raz jeszcze:)