Miałam okazję spotkać się również z Ewalucją , po kilku latach wizażowej znajomości. Przyznam, że jej włosy robią na żywo jeszcze większe wrażenie :)
27 czerwca
Vlogerki ze mnie nie będzie | TAG z MsMelevis
Korzystając z wizyty w Warszawie u Angeliki, na youtube zwanej jako MsMelevis dałam się namówić na krótki film. Wybór padł na TAG: Kto. Kilka prób uświadomiło mi, że vlogerki ze mnie nie będzie, co zresztą widać po moim skrępowaniu przed kamerą :D Może kolejnym razem będzie lepiej, o ile się odważę. Niemniej, śmiechu było co nie miara.
AUTOR:
Paulina C
Obydwie jakie piękne włosy *.*
OdpowiedzUsuńo rany, masz chyba identyczny głos jak ja xD
OdpowiedzUsuńPrzy Angelice mam bardzo niski głos xD
UsuńMysle ze nagranie następnym razem będzie lepsze i będziesz bardziej sobą
OdpowiedzUsuńTeż tak myślę :))
UsuńDziękuję! Bardzo miło wreszcie poznać:D Film wypadł świetnie! :D
OdpowiedzUsuńPo tylu latach wizażowej znajomości, prawda?:D Do kolejnego razu :*
Usuńpiękne z Was dziewuszki! :*
OdpowiedzUsuńDziękujemy, Wdowo :D :*
UsuńFajnie to wyszło.
OdpowiedzUsuńDziękujemy :)
UsuńWyglądasz w tym filmiku po prostu olśniewająco!
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo, zwłaszcza, że źle spałam i sporo czasu zajęła mi podróż! :D :)
UsuńAleż Ty ładna jesteś :)
OdpowiedzUsuńHah, dziękuję :)
UsuńPaulinko, masz przepiękny makijaż w tym filmiku, zrobisz o nim posta?
OdpowiedzUsuńChodzi Ci o makijaż oczu?:) Planowałam, chętnie zrobię, ale poczekam na nowy sprzęt :))
Usuńtak, tak, dokładnie. uff, czekam z niecierpliwością <3
UsuńWyglądasz pięknie, zresztą obie wyglądacie :) A włosy - marzenie!
OdpowiedzUsuńMiło nam bardzo, dziękuję :) Włosy nie zmieściły mi się w kadrze! :D
UsuńWłoski macie fajne ;)
OdpowiedzUsuńSkrępowanie jest czymś naturalnym i da się to pokonać :) Angelika ma duże doświadczenie przed kamerą, ale przypuszczam, że też przy swoim pierwszym razie przed kamerą się stresowała :) poza tym wydaje mi się, że dużo łatwiej jest nagrywać, gdy jest się samemu. Mnie druga osoba dodatkowo by krępowała. Nie poddawaj się, a nuż widelec będzie z Ciebie youtuberko-blogerka :) I pamiętaj, że sami jesteśmy dla siebie największymi krytykami, a otoczenie jednak patrzy przychylniej :) Obie macie przepiękne włosy no i makijaże rewelacyjne :)
OdpowiedzUsuńDziękujemy :) Może kolejnym razem będzie lepiej :D
UsuńPRZESŁODKA! <3 Zresztą moje zdanie już znasz :D
OdpowiedzUsuń