10 czerwca

Apart Natural | KONKURS: Zgarnij jeden z kosmetyków


Od kosmetyków do podstawowej higieny i pielęgnacji uginają się wszystkie półki sklepowe, wybór jest więc nieograniczony i zależy tylko od naszych upodobań i preferencji. Szczerzę przyznam, że moje nie są wybitne: żel pod prysznic ma dobrze myć, nie wysuszać i pięknie pachnieć. Firma Apart wypuściła na rynek nowe produkty i miałam okazję wypróbować je na własnej skórze. Dosłownie ;) Dodatkowo, mam dla Was 10 żeli.

W skład linii PreBiotic, która zawierać ma naturalne prebiotyki wchodzą cztery wersje zapachowe, każda wzbogacona o nieco inne substancje. Bazą jest SLES, a zaraz za nim gliceryna. Producent zapewnia o neutralnym pH, braku parabenów, silikonów, barwników oraz hipoalergiczności.


Pod względem zapachu najbardziej przypadła mi do gustu wersja Ochrona z jedwabiem i noni, oraz Regeneracyjna z liczi i figą. Oba są bardzo otulające i nieco perfumowane, choć to słowo jednak pewnie nieco na wyrost.


Konsystencja jest gęsta, kremowa, pieni się delikatnie. Nie mam im nic do zarzucenia, tutaj ocena zazwyczaj bywa bardzo prosta ;)


Jeśli macie ochotę zgarnąć zestaw czterech żeli, w sam raz, do wypróbowania na lato, zachęcam do wypełnienia formularza. Standardowo, wybrane zostaną najciekawsze, kreatywne odpowiedzi :)

 Krótki regulamin.
1. Konkurs organizowany jest przez alteregoblog.pl. Sponsorem nagród jest firma Apart.
2. Konkurs trwa tydzień, do 16.06.2015 do północy.
3. Zadaniem konkursowym jest kreatywna odpowiedź na pytanie zawarte w formularzu oraz poprawne wypełnienie pozostałych pól.
4. Spośród wszystkich odpowiedzi wybranych zostanie 10 zwycięzców. Odpowiedzi nie będą opublikowane na blogu.
5. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Konkurs skierowany jest do czytelników wyżej wymienionego bloga.
7. Osoby niepełnoletnie powinny zapytać o zgodę na udział swoich rodziców.
8. Za wysyłkę nagród odpowiedzialny jest sponsor nagród. Czas oczekiwania na adres do wysyłki wynosi maksymalnie tydzień, w innym wypadku wybrana zostanie inna osoba.
9. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych w celu wysyłki kosmetyków (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.)
10 Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu czternastu dni od zakończenia konkursu.
11. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 roku nr 201, poz. 1540 z późn. zm.)
12. Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem rozpoczęcia konkursu. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące.


8 komentarzy:

 1. A tam spróbuję, może mi się poszczęści :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzięłam udział, może akurat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia, dziewczyny! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam te produkty i nie lubię ich. Jak dla mnie słabo się pienią i wcale nie mają ładnych zapachów. Życzę powodzenia tym, którzy biorą udział. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wypróbowałam i niestety nic specjalnego...

  OdpowiedzUsuń

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!