23 grudnia

AUTOMATYCZNA LOKÓWKA BELLISSIMA RICCI&CURL KONTRA MOJE WŁOSY | WYGRAJ SPRZĘT O WARTOŚCI PONAD 300 ZŁOTYCH


Jak przystało na włosomaniaczkę z prawdziwego zdarzenia ze stylizacją jestem zazwyczaj mocno na bakier. Posiadając długie, niecieniowane, gęste włosy ciężko jest mi je w jakikolwiek sposób ułożyć, a fryzjerzy, jak to oni, zazwyczaj mają zupełnie odmienną wizję wymarzonego upięcia.

- takie długie włosy, ale będziemy kręcić!


Hitem było moje pierwsze od kilku lat wyjście do salonu z okazji ślubu mojej siostry. Plan był jasny: brak tapirowania, wysuszenie na szczotce, a przede wszystkim nadanie im objętości. Jak się łatwo domyśleć wszystko poszło nie tak, jak oczekiwałam i mimo próśb i jasnego przekazu w efekcie finalnym otrzymałam wszystko, czego nie chciałam. Łudząc się, że wałki i wszystkie zabiegi przyniosą korzystny rezultat czekałam na zbawienie. Może zwyczajnie trafiłam źle, może jestem wybredną klientką, ale przynajmniej w kwestii strzyżenia jestem wierna moim koleżankom.


Miałam podejście do stożkowej lokówki i całkiem nieźle się spisuje, choć przyznam, że nawijanie ich, pasmo po paśmie aktualnie zajmuje mi wieki. Jakiś czas temu otrzymałam paczkę niespodziankę od firmy BELLISSIMA, z najnowszym produktem: automatyczną lokówką RICCI&CURL . Podeszłam do niej szalenie sceptycznie, jak to ja.


Cały proces jest prosty, choć wymaga nieco wprawy, moje włosy to trudny przeciwnik, przy długich zalecałabym wybieranie dość cienkich pasemek. Jako, że nagrywanie filmików to zupełnie nie moja bajka, tutaj możecie obejrzeć film promujący, który jak sądzę, wiele wyjaśni i zobrazuje.
Lokówka jest dość gruba, pokryta powłoką ceramiczną. Wyposażona jest również w dwie temperatury do wyboru, 190 i 220 stopni Celsjusza. Nagrzanie sygnalizowane jest dźwiękiem, a po 60 minutach sama się wyłącza, co jest świetnym rozwiązaniem dla zapominalskich. Odpowiednio długi i obrotowy kabel.


Jak używa mi się lokówki? Gdy doszłam do wprawy kręcenie włosów faktycznie jest szybsze, a uzyskane nią fale, utrwalone lakierem trzymają się całkiem dobrze, jak na moje standardy oczywiście. Do zdjęć nie stosowałam cienkich pasm, całość podzieliłam na 8 loków, stąd są one dośc duże i nieregularne.

Jestem bardzo ciekawa, jak sprawdziłaby się na krótszych włosach, świetnie się więc składa, że marka ufundowała dla Was sprzęt! Do zgarnięcia są dwie lokówki, a wygrać jest bajecznie łatwo, wystarczy zalajkować fanpage (LINK TUTAJ) i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest twoja ulubiona fryzura na wielkie wyjście, którą możesz wykonać sama?
1. Konkurs organizowany jest przez alteregoblog.pl. Sponsorem nagród jest firma BELLISSIMA.
2. Konkurs do 2.01.2016 do północy.
3. Zadaniem konkursowym jest kreatywna odpowiedź na pytanie zawarte w formularzu oraz poprawne wypełnienie pozostałych pól oraz zalajkowanie fanpage.
4. Spośród wszystkich odpowiedzi wybranych zostanie dwóch zwycięzców. Odpowiedzi nie będą opublikowane na blogu.
5. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Konkurs skierowany jest do czytelników wyżej wymienionego bloga.
7. Osoby niepełnoletnie powinny zapytać o zgodę na udział swoich rodziców.
8. Za wysyłkę nagród odpowiedzialny jest sponsor nagród. Czas oczekiwania na adres do wysyłki wynosi maksymalnie tydzień, w innym wypadku wybrana zostanie inna osoba.
9. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych w celu wysyłki kosmetyków (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.)
10 Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu czternastu dni od zakończenia konkursu.
11. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 roku nr 201, poz. 1540 z późn. zm.)
12. Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem rozpoczęcia konkursu. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące. 


17 komentarzy:

 1. lokówka która sama lokuje no tego jeszcze nie widziałam ! bardzo fajny efekt na Twoich włosach, loki/fale wyglądają naturalnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, byłyby bardziej skręcone gdybym wybrała cieńsze pasma :)

   Usuń
 2. Uwielbiam Twojego bloga ;3

  Zapraszam na konkurs u mnie, miło mi będzie, jak weźmiesz udział :) :
  http://moskwasworld.blogspot.com/2015/12/konkurs-z-nailmakerpl.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj dorwałabym chętnie Twoje włosy w swoje ręce:) Piękne! Wymyślać upięcia dla takich to sama przyjemność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom są na tyle długie, ze aż za długie i trzeba się nieco namęczyć :) Ale fakt, dawno nikt z nich nic fajnego nie zrobił :)

   Usuń
 4. Ależ Ci pięknie w tyvh lokach <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisałam odpowiedz na telefonie i jakoś tak się porobiło, że w połowie wypowiedzi mój szalony telefon ją wysłał :( tyle przegrać </3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij jeszcze raz, będę pamiętać :) Grunt, żeby dwie osoby nie wysyłały dwóch, zupełnie różnych odpowiedzi ;)

   Usuń
 6. Dzięki :D mam nadzieję, ze tym razem telefon mi nie wywinie takiego numeru ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs trwa do 2 stycznia jest więc sporo czasu :)

   Usuń
 7. Bardzo fajna sprawa na długie wlosy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne te nagrody, kiedy można spodziewać się wyników ? czy będą w tym czy oddzielnym poście ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu dwóch dni, muszę się wczytać w odpowiedzi, a trochę ich jest :) Będą w osobnym wpisie:)

   Usuń

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!