30 listopada

SWEATER WEATHER | KOLEKCJA, KTÓRA MNIE ZASKOCZYŁA

semilac, semilac hybryda, semilac sweater weather, lakiery sweterkowe

SEMILAC SWEATER WEATHER | NOWA, JESIENNA KOLEKCJA


Sweater weather to najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Semilac stworzona z myślą o zimowym czasie i grubych swetrach. Sprawdzą się jednak nie tylko w najbliższe miesiące, więc jeśli jesteście zainteresowane to śpieszcie się! Już wkrótce wrócą pojawią się ponownie i będą dostępne przez chwilę na prośbę Semigirls :) To tak tytułem wstępu, a teraz nieco o samych lakierach, swatche i wszystko co chciałybyście wiedzieć. 


semilac, semilac hybryda, semilac sweater weather, lakiery sweterkoweSWEATER WEATHER | CO JE WYRÓŻNIAWyjątkowym rozwiązaniem w tej kolekcji jest mikroskopijny, gęsty brokat zatopiony w kolorowej bazie. Początkowo nie wiedziałam sama co o tym myślę, jednak lakiery na żywo pozytywnie mnie zaskoczyły. Na pierwszy rzut oka ciężko powiedzieć, że to coś innego niż ciemniejsze drobinki, dopiero w słońcu widoczny jest delikatny blask. Na paznokciach daje to efekt tekstury 3D, która jest idealna do zdobień "sweterkowych". Sama postawiłam jednak na klasykę a moim ulubieńcem stał się 553 LAZY MORNING, o delikatnym kolorze brudnego różu. 


semilac, semilac hybryda, semilac sweater weather, lakiery sweterkowe


SWATER WEATHER | SWATCHE


Pozostałe odcienie z kolekcji również są niczego sobie, choć jako fanka szarości nieco żałuję, że jej zabrakło. Pomimo niecodziennego wyglądu i masy drobinek nie są gęstsze niż pozostałe lakiery Semilac, rozprowadzają się bez problemu i świetnie kryją. 

Od góry 
548 WINDY DAY
549 COLD AS ICE
550 STAY IN BED
551 TEA, PLEASE
552 TIME TO WINE
553 LAZY MORNING 

semilac, semilac hybryda, semilac sweater weather, lakiery sweterkowe


Co myślicie o takim rozwiązaniu? Przemawia do Was?


semilac, semilac hybryda, semilac sweater weather, lakiery sweterkowe


20 komentarzy:

 1. Ta kolekcja wygląda nad wyraz ciekawie. Gdyby nie to że zraziłam się do semilaca pewnie skusiłabym się na nie. Grunt że Tobie się podoba, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Nie zauważyłam że już pojawiła się nowa kolekcja! Super! Będę musiała się w nią zaopatrzyć, w końcu klientki też oczekują profesjonalizmu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna kolekcja - strasznie mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę pochwalić kolorki, w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne kolory. Chciałabym mieć tak długie paznokcie by móc tak wyglądać

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli dobrze kryją to koniecznie muszę je wypróbować! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo fajne lakiery z mikroskopijnym brokatem. takie najbardziej lubię

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę koniecznie wypróbować bo dobrze sie kolekcja zapowiada : )

  OdpowiedzUsuń
 9. Biel ma w sobie coś z anielskości. Piękny i wizualnie intrygujący kolor. Takie kolory powinny być wykorzystywane do szycia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładnie się te lakiery prezentują, coś innego niż zwykle

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetnie się czyta twoje wpisy

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale kolorki. Mega dobranie i super kolekcja.

  OdpowiedzUsuń
 13. Портал ГидраUnion распространяет первоклассные товары по всей территории бывшего союза. Всякому юзеру проекта как зайти на гидру представлен многочисленный ассортимент товаров, какие недоступно закупить в рядовом магазине. Платформа обладает множеством плюсов, в ряду каких стоит указать отличную степень скрытности выполненных операций.

  OdpowiedzUsuń
 14. Black Titanium Wedding Band
  Black titanium wedding band. Black titanium color titanium titanium quartz wedding band. smith titanium Silver band. titanium wheels Silver band. White ford fusion titanium for sale band. Black band. The band is designed to be a wedding

  OdpowiedzUsuń
 15. Masz bardzo piękne kolory lakierów. Też kiedyś robiłam hybrydy, ale niestety strasznie mi to niszczyło paznokcie. Mimo wielu odżywek nadal paznokcie były zniszczone i musiałam zrezygnować. W sumie nie żałuję, ale fajnie by było mieć tak pięknie umalowane palce.

  OdpowiedzUsuń
 16. Też uwielbiam tę kolekcję. Piękne kolory, które nie są krzykliwe, a jednak wyraźnie się odznaczają. Mam kilka lakierów i jestem naprawdę bardzo zadowolona, ale będę musiała powiększyć swoją kolekcję.

  OdpowiedzUsuń

Proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach.
Dziękuję!